een veilige plek waar ze kind kunnen zijn

RC Heemstede-Bennebroek nogmaals gul

28-04-2015
Op het jaarlijkse Road Masters Event van Rotary Club Heemstede-Bennebroek heeft Jan Priester het fraaie bedrag van € 4500,- in ontvangst mogen nemen. Onze stichting was een van de vier geselecteerde goede doelen waaraan de opbrengst van deze dag werd gedoneerd. De dag was gezegend met een stralende zon, en achter de coulisse werd hard gewerkt aan het inventariseren en alloceren van de sponsorgelden.

Het is bijzonder dat onze stichting wederom de kans heeft gekregen ons project voor het voetlicht te brengen en we zo genereus werden beloond. Graag willen we Daan Meyer (initiatiefnemer van deze actie en als ambassadeur al jarenlang zeer betrokken bij onze stichting), Herry Schroevers en zijn Rotary-collega's bijzonder danken voor hun inspanningen, en uiteraard alle deelnemers aan de Road Master die deze schenking mede mogelijk hebben gemaakt.
Terug naar de vorige pagina

Meer nieuws uit Tanzania

Skyline Charitable Foundation*

12-08-2019
For more than a decade, Skyline Restoration has organized charity and fundraising events with a singular goal: to support local and international communities including such organizations as New York Center...
Lees meer

studiereis 2019

05-07-2019
Inleiding: In het leerproces op lagere scholen worden studiereizen beschouwd als "condicio sine qua non". Het vormt een essentieel aspect van het onderwijs omdat het observatie-vaardigheden...
Lees meer

inzamelactie Schreuder Instituut

05-07-2019
De afgelopen weken hebben de kinderen van de groepen 5, 6, 7 en 8 van Basisschool Instituut Schreuder in Amsterdam zich ingezet om geld in te zamelen voor Happy Watoto. Klusjes doen, cakejes bakken...
Lees meer