een veilige plek waar ze kind kunnen zijn

reisverslag van Evelien Emondts

11-09-2013
Ngorika
Ngorika
Kikatiti
Kikatiti
Evelien is samen met vriendin Marinka in augustus meegereisd met bestuurders Matti en Jan naar Tanzania. Deze dames zijn met hun DrtyLndry al eerder actief geweest voor onze stichting: een echte appeltaarten-aan-huis-servie in 2011 en een ludieke veiling in 2012. Dit jaar hebben ze zich gecommitteerd om voor onze stichting crowd funding initiatieven op te zetten en onze Facebook pagina nieuw leven in te blazen. Belangrijke manieren van geldwerving waar we als stichting enorm mee geholpen kunnen zijn. Hun verslag is te lezen op http://www.drtylndry.com/ en onze Facebook pagina is via https://www.facebook.com/vriendenvantanzania?sk=app_56625786785 bereikbaar. Wellicht even een 'Like' sturen zodat we nog beter gevonden worden.
Terug naar de vorige pagina

Meer nieuws uit Tanzania

Skyline Charitable Foundation*

12-08-2019
For more than a decade, Skyline Restoration has organized charity and fundraising events with a singular goal: to support local and international communities including such organizations as New York Center...
Lees meer

studiereis 2019

05-07-2019
Inleiding: In het leerproces op lagere scholen worden studiereizen beschouwd als "condicio sine qua non". Het vormt een essentieel aspect van het onderwijs omdat het observatie-vaardigheden...
Lees meer

inzamelactie Schreuder Instituut

05-07-2019
De afgelopen weken hebben de kinderen van de groepen 5, 6, 7 en 8 van Basisschool Instituut Schreuder in Amsterdam zich ingezet om geld in te zamelen voor Happy Watoto. Klusjes doen, cakejes bakken...
Lees meer