een veilige plek waar ze kind kunnen zijn

eerste dozen van Frangipani persoonlijk afgeleverd

10-08-2013
Nadat Susi en Marco voor hun huwelijksreis Tanzania hadden gekozen, kwam al snel het idee op om ook iets te doen voor de arme kinderen daar. Het werk dat onze stichting doet, sprak ze enorm aan, dat ze  besloten donaties vanuit hun Frangipani Education Fund vooralsnog exclusief door te geven aan onze stichting. Tevens organiseerden ze in het voorjaar een inzamelactie op de Britse school in Den Haag. Zeven volle dozen met speelgoed en Engelstalige leesboeken zijn inmiddels opgehaald, waarvan ze er zelf twee konden meenemen in het vliegtuig en de rest per zeecontainer onderweg is. Slechts enkele uren na aankomst in Tanzania hebben Susi en Marco, vergezeld door hun zoon Noa, de dozen overgedragen in Ngorika. Een prachtig en betrokken initiatief, waar we hopelijk meer over kunnen berichten in de toekomst. U kunt Susi en Marco volgen via www.frangipani.co
Terug naar de vorige pagina

Meer nieuws uit Tanzania

Skyline Charitable Foundation*

12-08-2019
For more than a decade, Skyline Restoration has organized charity and fundraising events with a singular goal: to support local and international communities including such organizations as New York Center...
Lees meer

studiereis 2019

05-07-2019
Inleiding: In het leerproces op lagere scholen worden studiereizen beschouwd als "condicio sine qua non". Het vormt een essentieel aspect van het onderwijs omdat het observatie-vaardigheden...
Lees meer

inzamelactie Schreuder Instituut

05-07-2019
De afgelopen weken hebben de kinderen van de groepen 5, 6, 7 en 8 van Basisschool Instituut Schreuder in Amsterdam zich ingezet om geld in te zamelen voor Happy Watoto. Klusjes doen, cakejes bakken...
Lees meer