een veilige plek waar ze kind kunnen zijn

Ngorika terug in eredivisie

19-12-2019
Met Jonas Michael sinds september 2018 onze schoolhoofd speelt Ngorika basisschool weer mee in de "eredivisie"De school eindigde dit jaar van de 75 deelnemende scholen in het district op de zesde plaats. Voor het eerst in de Ngorika school geschiedenis haalden de leerlingen gemiddeld een A-score. We spreken hier gemiddeld dus over HAVO kandidaten. We zijn trots op deze prestaties, te meer als je bedenkt dat veel van de kinderen een extreem uitdagende en kwetsbare achtergrond hebben. 

Naast het voorgeschreven curriculum Besteden we op Ngorika ook tijd aan kunst, toneel en muziek. Met een aanzienlijk bedrag dat we dit jaar van twee particuliere sponsors hebben mogen ontvangen, hebben we het instrumenten arsenaal flink kunnen uitbreiden. De school beschikt nu ook over een drumstel, keyboard en gitaren, ondersteund met versterker. Inmiddels zijn een echte schoolband en -koor gevormd en Paul, Fred en Richard werden tijdens hun recente bezoek op een optreden getrakteerd. Wat een plezier!
Terug naar de vorige pagina

Meer nieuws uit Tanzania

Ngorika terug in eredivisie

19-12-2019
Met Jonas Michael sinds september 2018 onze schoolhoofd speelt Ngorika basisschool weer mee in de "eredivisie"De school eindigde dit jaar van de 75 deelnemende scholen in het district op de zesde...
Lees meer

middelbare schoolkeuzes

19-12-2019
Sinds de oprichting van onze Ngorika school in 2011 ligt onze focus op het basisonderwijs (fase 2). De schoolresultaten zijn het afgelopen jaar uitstekend. Hoewel we ons blijven inzetten op het verder...
Lees meer

Walther verhaalt

19-12-2019
Ik ben in 1993 naar Tanzania gekomen. Alvorens eind 2008 bij Happy Watoto te helpen bij de uitbreiding met een tweede opvanghuis en lagere school in Ngorika, heb ik bij een aantal andere organisaties gewerkt....
Lees meer